Joan edukira
GOHARTZ

GOHARTZ

argi hizkiak sortuz, hizkiak argiz bete

  • argazkiak
  • postalak
  • bideo-argazkiak +musika
  • argi ta hizkiak
  • Mairu Antzerki Tailerra -antzezlanak-
  • posterra
Basoa iluntzen 2024-04-12
Egunaren mugarria 2024-04-112024-01-23
Azken izpiez gozatzen 2024-04-102024-01-23
Iratxoen erresuman 2024-04-092024-01-23
Nagusia 2024-04-082024-01-23
Paseo nocturno 2024-04-052024-01-14
Zoko bertikala 2024-04-042024-01-23
Bicolor 2024-04-032024-01-23
Reflejos líquidos 2024-04-02
Antoiu 2024-04-012024-01-14
Mendebalderantz 2024-03-29
Pasabide argiluna 2024-03-282024-01-14

Bidalketetan zehar nabigatu

Post zaharragoak
Posta berrienak

elegir mes

Blog at WordPress.com.
  • Harpidetu Subscribed
    GOHARTZ

    Have a WordPress.com account? Log in now.

  • GOHARTZ
    View site in Reader
    Kudeatu harpidetzakIzena emanHasi saioa
    Salatu eduki hau
    Collapse this bar
Loading Comments...