Joan edukira
GOHARTZ

GOHARTZ

argi hizkiak sortuz, hizkiak argiz bete

  • argazkiak
  • postalak
  • bideo-argazkiak +musika
  • argi ta hizkiak
  • Mairu Antzerki Tailerra -antzezlanak-
  • posterra

Kategoria: argazkiak

Paseo a la fresca 2023-08-01
Cat bunker 2023-07-312023-07-16
Lei hoak 2023-07-282023-07-16
Auzokideenak 2023-07-272023-07-16
Eskal herria 2023-07-262023-07-16
Gardena guttiengoa 2023-07-252023-07-16
Lili edder 2023-07-242023-07-16
Barruko argia ez itzali 2023-07-21
Farola okupatuta 2023-07-202023-07-16
Pentsakor 2023-07-192023-06-18
Suaren piztia 2023-07-182023-06-18
Kale art 2023-07-17

Bidalketetan zehar nabigatu

Post zaharragoak
Posta berrienak

elegir mes

Blog at WordPress.com.
  • Harpidetu Subscribed
    GOHARTZ

    Have a WordPress.com account? Log in now.

  • GOHARTZ
    View site in Reader
    Kudeatu harpidetzakIzena emanHasi saioa
    Salatu eduki hau
    Collapse this bar
Loading Comments...