Joan edukira
GOHARTZ

GOHARTZ

argi hizkiak sortuz, hizkiak argiz bete

  • argazkiak
  • postalak
  • bideo-argazkiak +musika
  • argi ta hizkiak
  • Mairu Antzerki Tailerra -antzezlanak-
  • posterra

Kategoria: argazkiak

Arantzako behatokia 2015-04-222015-04-22
Auñamendiko atarian 2015-04-182015-04-21
El arbol come-placas de coto 2015-04-172015-04-26
Negua joan da ta ( II) 2015-04-172015-04-12
Larretxipiko aldaba 2015-04-152015-04-12
Binaka argian, binaka ilunean 2015-04-122015-04-12
Leiho argiak 2015-04-122015-04-12
bi biribil 2015-04-12
Ez gaitezen izan, inoiz gehiago, gizonen itzala 2015-04-08
Milu berotasunean 2015-04-08
Bide gidatua 2015-03-262015-03-26
Gizakiaren alegoria 2015-03-212015-03-26

Bidalketetan zehar nabigatu

Post zaharragoak
Posta berrienak

elegir mes

Blog at WordPress.com.
  • Harpidetu Subscribed
    GOHARTZ

    Have a WordPress.com account? Log in now.

  • GOHARTZ
    View site in Reader
    Kudeatu harpidetzakIzena emanHasi saioa
    Salatu eduki hau
    Collapse this bar
Loading Comments...